Zegarek wizytówką mężczyzny

Zegarek obrazuje zaskakująco wiele o określonym właścicielu - często 1 rzut oka na zegarek pozwala ocenić czy określony facet jest egoistą, pracoholikiem, czy może też chłopcem. Brak zegarka też o czymś świadczy. Zegarek to nadzwyczaj istotny element ubioru mężczyzny.

Najczęściej, jest pierwszą rzeczą, po którą sięgamy po przebudzeniu i ostatnią, którą ściągamy przed snem. Nosimy go zawsze i dosłownie wszędzie, dlatego rzec, że dla mężczyzny pełni on funkcję reprezentacyjną, jest to malutko - bo tak naprawdę, zegarek oznacza całą osobę. Zegarek obrazuje rozmówcy m.in. to kim jesteśmy, jakież są nasze życiowe priorytety i jaki posiadamy charakter. Z kolei w świecie biznesu bywa, że jedno spojrzenie na zegarek partnera handlowego informuje nas o tym, czy umowa dotrze do skutku, bądź też nie. Stąd, w praktyce zegarek potrafi okazać się nie tylko zmyślną ozdóbką, ale również idealną inwestycją.

Naturalnie to wcale nie oznacza, że wszyscy panowie powinni się teraz udać do banku, by wziąć kredyt pod zastaw hipoteki na zakup nowiutkiego zegarka. Chociaż nie możemy zaprzeczyć, iż zegarek pełni opcję miernika statusu publicznego a także majątkowego. Lecz w praktyce, chyba każdy kupuje to, na co go stać, wybierając najciekawsze modele z danej półki cenowej.

Na rynku nie braknie przecież różnych przykładów zegarków - ale co każdy z nich mówi o facecie? zegarek na łańcuszku może świadczyć o tym, iż mężczyzna jest człowiekiem melancholijnym plus wrażliwym. Lecz także takim, jaki lubi sobie indywidualność a także lubi wyróżniać się w tłumie. Jednak w tym wypadku liczy się przede wszystkim własna świadomość. Warto zapamiętać, że tak jak odpowiednio wyselekcjonowany zegarek potrafi mężczyznę uratować z niejednej opresji, tak jego zdziecinniały właściciel, jest w stanie szybko zatrzeć pozytywne 1-wsze wrażenie.

Komentarze:

Manio
Witam, jutro wybieram się 1szy dzień do nowej pracy - praca za biurkiem plus wypady za granicami kraju. Kupiłem już gustowny garnitur, kilkanaście koszul oraz krawatów. Dostałem od swej małżonki Zegarek kwarcowy - wydaje wam się że mogę rzeczony nosić czy lepiej prezentowałby się elektryczny?Powiązane słowa: