Wesele w Kielcach

DJ bądź zespół muzyczny – to kłopot dla większości narzeczonych. Sprawa wyboru nie wydaje się taka łatwa, na jaką wygląda. Jedni nie wyobrażają sobie ślubu bez zespołu muzycznego, odmienni wręcz przeciwnie – to DJ powinien rozrywać gości. Jak się okazuje DJ i zespół odpowiadają dwóm różnym zapotrzebowaniom na rynku.

Statystyczne dane wskazują, iż wciąż za każdym razem wybrany jest zespół muzyczny. Lecz DJ z Kielc czyni się o wiele bardziej popularny i jest interesującą przemianą dla normalnego ślubu. Czemu tak się dzieje? Coraz częściej młoda para sama finansuje swoiste wesele i to oni decydują o wszelkim aspekcie przyjęcia. To od nich zależne jest czy wesele ma mieć tradycyjny charakter, urządzone w danym kierunku, czy też nieprzeciętnie a także w nowoczesny sposób. Jakież są plusy a także wady owego rozwiązania? Zespół muzyczny gra muzykę na żywo i z całą pewnością jest znakomity dla osób, które celebrują sobie tradycję w podejściu do ślubu.

Zespół jest w stanie odgrywać właściwie od wyjścia młodej pary z domu, jest w stanie śpiesznie dołączyć do śpiewających gości swym akompaniamentem oraz często w zespole jest osoba pełniąca opcję wodzireja. Niestety zespół posiada ograniczony repertuar oraz robi dłuższe przerwy niżeli DJ. Jeśli chodzi o wartość to jest zdecydowanie wyższa od oferty DJ. Dzięki DJ usłyszymy oryginalne wykonania, bez jakiegokolwiek fałszowania. Nie ma zastrzeżeń jeśli mowa o dobór piosenek, z odmiennych rodzajów muzycznych. W czasie przerw DJ jest w stanie puszczać muzykę, przez co nie ma zapotrzebowania przerywania gościom zabawy. DJ nie musi tylko odtwarzać muzykę, lecz też ją konstruować.

Minusami DJ na zaślubinach jest to, że dojrzalszym gościom może nie przypaść do gustu tego typu opcja. Na nieszczęście nie każdy DJ pełni funkcję wodzireja, poprzez co dobrze jest przyjąć do pracy następną osobę, która poprowadzi wesele.

Komentarze:

Kacper
Kto z was może polecić knajpę gdzie leci klubowa muzyka? Musi to być potężna dawka muzyki klubowej związana z nadzwyczajnymi pokazami światła. Gdy znacie jakieś wszelkie miejsca to piszcie - liczy się cały kraj.Powiązane słowa: