Studniówki czas zacząć

Styczeń razem z początkiem roku, dla niektórych niesie także okres jednej z najistotniejszych zabaw w życiu. Maturzyści niespiesznie budzą się z leniwego snu i dociera do nich, iż test idzie dużymi krokami. Ale jeszcze nim sięgną po pióra, by wynaleźć z siebie wszelkie pokłady wiedzy, otrzymanej w swoim edukacyjnym egzystowaniu, muszą się zabawić.

Na ok. 100 dni przed maturą robione są licznym dobrze znane huczne studniówki. Panienki przeganiają się w wyborze pięknych sukienek, oryginalnych fryzur a ponadto makijaży. Z pieczołowitą starannością dbają o chyba każdy szczegół, od odcienia paznokci zacząwszy, na rutynowej podwiązce skończywszy. A wszystko to żeby podobać się nie tylko swym partnerom, dumnym rodzicom, lecz przede wszystkim pozostałym dziewczynom. Wzbudzenie zazdrości jest cichym zleceniem, o jakim nikt głośno nie wspomina. A co dokonać ażeby tę noc trzymać w pamięci na dłużej? Z pomocą przychodzi wideofilmowanie Bydgoszcz.

Zawodowy kamerzysta uchwyci niejedną ważną chwilę, na kawałku przysłowiowej taśmy. Uważnie nakręci zwykłego poloneza, tak ażeby wszelka para zdołała zabłysnąć na małym, domowym ekranie. Nie przeoczy ukradkowych spojrzeń, wtulonych w tańcu partnerów. Upamiętni wesołe występy, jakież dostarczają rozrywkowy przerywnik imprezy. Przed uważnym okiem kamery, nie ukryją się także łzy wzruszenia surowych nauczycielek a ponadto podziękowań wdzięcznych uczniów. A w przyszłości, pewnego zimnego wieczora, usiądziesz z gromadką swoich dzieci, przytulona do męża, włączysz płytę i obejrzysz jacy byliście piękni i młodzi 10 lat temu.

Wrócisz myślami do szkolnych murów i wspomnisz czasy, które już nigdy nie powrócą.Powiązane słowa: