Program do dokumentu00f3w

program jpk-link.pl to nowatorskie rozwiązanie dla firm, które obrabiają i rozliczają niezliczoną ilość dokumentów, a do tego mają mnogo jednostek księgowych usytuowanych w przeróżnych miejscach.

Są to na przykład jednostki budżetowe, biura rachunkowe bądź firmy wielooddziałowe. Głównym celem oprogramowania jest opcja scalenia plików JPK VAT i wygenerowanie jednego dokumentu księgowego wymaganego poprzez urzędy skarbowe. Podatnicy powinni słać taki dokument raz na miesiąc, co tworzone w wzór tradycyjny było pracochłonne i nudne. Po wielokroć wymagało manualnej weryfikacji wielu formularzy i druków. W dniu dzisiejszym możliwe jest szybsze i wydajniejsze sprostanie temu zadaniu, korzystając z nowoczesnych rozwiązań elektronicznych, na których mamy możliwość polegać.

Program jpk-link.pl stanowi bardzo cenne uzupełnienie posiadanych już programów księgowych, a jego użytkowanie działa niezalezienie od innych systemów ERP. Jest on na bieżąco aktualizowany, a gwarancja serwisowa gwarantuje bezpieczeństwo danych.Powiązane słowa: