Prezent dla noworodka

W Polsce od wielu lat obowiązuje obyczaj, żeby do nowonarodzonego malucha nie iść z pustymi rękoma. Najczęściej odwiedzający posiadają kłopot z wyborem prezentu dla dziecka. Najlepszym rozwikłaniem z tej sytuacji jest krótki wywiad z młodymi rodzicami.

Oni najlepiej wiedzą co przyda się noworodkowi. W zależności od zapotrzebowań moglibyśmy pozyskać : - Grzechotki, miękkie książeczki, przytulanki, miękkie pozytywki– małe, malutkie zabawki dla dzieci, sprawdzą się jako dodatek do kluczowego podarku. - Kocyki – ciepłe, kolorowe, duże bądź małe, z pewnością okażą się przydatne na spacerze, w łóżeczku, czy na podłodze w trakcie zabawy. - Komplet pościeli – najlepiej wybrać taki ażeby porządnie komponował się z wystrojem pokoiku dla dziecka. - Pieluszki jednorazowe a także chusteczki nawilżane – możemy być przeświadczeni, iż taki prezent zostaje w pełni wykorzystany. - Kosmetyki – z wyborem należy zwracać uwagę, gdy nie wiemy z której to firmy kosmetyków używali rodzice do tej pory.

Lepiej zrezygnować z tego planu jeśli dziecko ma skłonność do alergii. - Ubranka – najmniejsze wymiary są najbardziej słodkie a dodatkowo rozczulają kupujących, lepiej jednakże wybrać podwyższone rozmiary.

Rodzice na pewno skompletowali wyprawkę na początkowe miesiące oraz kolejna para małych śpiochów, jest w stanie okazać się zbędna. - Ozdobne gadżety do pokoju dziecięcego – produkty. tego rodzaju, też muszą wkomponować się w wystrój pokoiku. - Mleko zmodyfikowane – następny z najbardziej celnych prezentów. - Kaszki, wytworzone słoiczki – przetwory takiego rodzaju wskazane są dla dzieci powyżej czwartego mca życia. - Znacznie większe zabawki - sprawdzi się przykładowo mata edukacyjna czy może leżaczek bujaczek, musimy jednakże być czujnym by nie zdublować takowego typu prezentów.

Komentarze:

Lena
Miesiąc temu zrobiono mnie pierwszy raz ciocią! Od tamtego czasu powoli myślę o tym co podarować Zuzi na prezent na pierwsze urodziny. Całe szczęście w porę trafiłam na kobiete, która proponuje sesje noworodkowe Kraków. Z pewnością skorzystam, zamawiam właśnie dziś!
Bartosz
Przyszło mi dać jako cioci coś od siebie. Chcę , by malec rósł zdrów i dałam bebilon. Mam zadowolona, bo wygodne, a dziecko, bo to smakuje i odżywia. energia jest na każdy dzień.
Filip
Ja ofiarowałabym małemu dziecku coś takiego co wpłynie na jego tok rozwoju. Chciej nabyć zapas bebilon, to wygodne dla mamy i wpływające korzystnie na zdrowie malca. To nie przeleży w szafie, a się zużyje.Powiązane słowa: