Opaski silikonowe z nadrukiem

Kartę ICE (ang. In Case of Emergency) warto posiadać przy sobie, ponieważ zawiera informacje, które pomogą ratownikowi w pracy. Jak takiego typu dane przechowywać na basenie? Na opasce na nadgarstek, wykonaną z silikonu. Jesteśmy w stanie na niej zabezpieczyć dane o lekach, jakież zażywamy, lub kontakty w razie wypadku. Opaski na rękę to drobny silikonowy przyrząd, który upraszcza pierwszą pomoc w sytuacji, gdy poszkodowany nie ma przy sobie dokumentów. Ratownik potrafi prędko odczytać z niej ważne dla naszego zdrowia dane.

Opaska jest wodoodporna, przeto może okazać się niezbędna dla fanów sportów wodnych oraz ekstremalnych, którzy najczęściej nie posiadają opcji zabrania karty czy dowodu osobistego ze sobą. Już nie muszą się o to przejmować. Wśród danych, które możemy dobrowolnie umieścić w opasce są numery telefonów, chorobach, alergiach a ponadto przyjmowanych lekach. Umieszczone w ten sposób wiadomości są pomocne dla ratowników medycznych, jacy ażeby udzielić właściwej pomocy mają obowiązek zadać pytania m.in. o historię choroby a także przyjmowane leki.

W sytuacji nad wodą, gdy poszkodowany nie posiada przy sobie formularzów oraz telefonu, zaś jego stan uniemożliwia komunikację dojście do nich jest utrudniony. Zatem warto skorzystać z opaski na rękę, która prędko udzieli informacji za nas. Opaska znajdzie swoje wykorzystanie nie tylko podczas wypadków. Jest to także narzędzie dla rodziców, jakie upraszcza kontakt z dzieckiem zagubionym na plaży.

Osoba, koło której znajduje się maluch bez opiekunów, będzie mogła odczytać dane kontaktowe a także odprowadzić małolata do właściwych osób. Opaska pomoże też podczas wyjazdów zagranicznych - pozwoli na otrzymanie danych kontaktowych rodziców dziecka, jakie nie zna języka obcego.

Komentarze:

Jan
Od kiedy wypadku mojego chłopaka opaska na kolano jest stałym elementem jego stylizacji. Posiada już kilka przeróżnych rodzai. W różnych kolorach i różnych formachPowiązane słowa: