Muzyka na weselu – tradycyjna czy nowoczesna?

Jednym z problemów, przed którym staje para młoda jest to jaką wyselekcjonować muzykę na wesele. Każdy z nas posiada swoje upodobania muzyczne, a zazwyczaj gust kojarzy narzeczonych. I wtedy rodzi się problem, czy w repertuar weselny wstawić ulubione piosenki bądź może jednak zdecydować się na bardziej sprawdzone wyjaśnienia oraz postawić na muzykę biesiadną?

Na samym zaczątku zdecydujcie, czy zależy wam na Dj’u czy też wolicie zespół na wesele Wrocław ? Jeżeli młodej parze zależy na różnorodności, można na swoje wesele zawołać tak samo zespół, jak i DJ'a. Jest to aczkolwiek raczej droga ewentualność. Należy włożyć dużo wysiłku, by odkryć zespół grający na trafnym poziomie, z odpowiadającym repertuarem. Chyba każdy DJ a także ma swe specjalizacje jak również ulubione gatunki muzyczne. Nie decydujmy się na gotowy mix weselnych przebojów, bowiem z całą pewnością nie będziemy spełnieni z tak przypadkowego dokonania wyboru. Profesjonalistom potrzeba także wiele zapłacić. Ceny startują się już od 1000zł w ogromniejszych miastach za zespół, czy też DJ'a, chociaż ci profesjonalni biorą o wiele więcej, zwłaszcza wtedy, jeśli sami mamy wiele życzeń.

Nim zastanowimy się zawołać na nasz ślub zespół, dobrze jest sprawdzić czy miejsce, w jakim organizujemy śluby, ma odpowiednie zaplecze sprzętowe i spełnia techniczne wymogi. Należy zwrócić uwagę na ilość a oprócz tego jakość głośników, instalację elektryczną, zabezpieczenie sceny itp. W razie potrzeby część sprzętu może dostać sam zespół, bądź mamy możliwość zrobić użytek z wypożyczalni. Wolno ci pokusić się o organizację wesela z wzorem przewodnim.

Najbardziej popularne są obecnie wesela, na których puszczana jest muzyka z lat 60. i 70., wesela z zespołem wykonującym covery Abby czy też rockowe hity. Jeżeli fundusze pozwolą, zaskocz naszych bliskich i zaproście ulubiony zespół bądź wokalistę.

Komentarze:

Bartosz
Ciężko jest powiedzieć jaka muzyka na wesele jest najlepsza. Czasy się mogą zmieniać, tak samo i gusta naszych pociech. Odchodzi się już od niektórych tradycji na zaślubinach. Chyba każdy stara się posiadać modne wesele, na trend "amerykański". Jednakże nie obejdzie się bez takich kwestii, jak przykładowo kamerzysta Olsztyn.
Jan
Jak zaczynaliśmy planować ślub to także mieliśmy dylemat jaki zespół wziąć żeby ludzie się porządnie bawili. Po długich selekcjach trafiliśmy na zespół muzyczny wesela Gdańsk Feeling. Ludzie byli banalnie zadowoleni dlatego polecam.Powiązane słowa: