Muzyka na weselu – DJ czy zespół?

Jednym z problemów, przed jakim staje para młoda jest to którą wskazywać muzykę na wesele. Praktycznie każdy z nas posiada własne preferencje muzyczne, a zazwyczaj gust kojarzy narzeczonych. I w owym czasie rodzi się kłopot, czy w repertuar weselny umieścić ulubione piosenki albo może jednak zdecydować się na o wiele bardziej sprawdzone wyjaśnienia i postawić na muzykę biesiadną?

Na samym zaczątku zdecydujcie, czy zależy wam na Dj’u bądź też wolicie zespół na wesele Wrocław ? Gdy młodej parze zależy na różnorodności, można na swe wesele zaprosić zarówno zespół, jak i DJ'a. Jest to chociaż raczej droga opcja. Musimy włożyć wiele trudu, by wykryć zespół grający na stosownym pułapie, z odpowiadającym repertuarem. Praktycznie każdy DJ również posiada swe specjalizacje plus ulubione gatunki muzyczne. Nie decydujmy się na gotowy mix weselnych przebojów, ponieważ pewnie nie będziemy szczęśliwi z tak przypadkowego wyboru. Profesjonalistom potrzeba również sporo zapłacić. Ceny zaczynają się już od 1000zł w większych miastach za zespół, albo DJ'a, jednakże ci najzdolniejsi biorą o wiele więcej, zwłaszcza wtedy, kiedy sami posiadamy wiele życzeń.

Zanim jeszcze zdecydujemy się zaprosić na nasz ślub zespół, wypada sprawdzić czy miejsce, w którym organizujemy śluby, posiada należyte zaplecze sprzętowe i spełnia techniczne wymogi. Należy zwrócić uwagę na ilość oraz jakość głośników, instalację elektryczną, ochronienie sceny i tym podobne. W razie potrzeby część sprzętu jest w stanie dostać sam zespół, albo mamy możliwość korzystać z wypożyczalni. Zdołasz pokusić się o organizację wesela z motywem przewodnim.

Najbardziej popularne są aktualnie wesela, na których puszczana jest muzyka z lat 60. i 70., wesela z zespołem wykonującym covery Abby lub rockowe hity. Jeżeli fundusze zezwolą, zaskocz wszystkich i zaproście ulubiony zespół czy wokalistę.

Komentarze:

Bartosz
Niezwykle ciężko mówić jaka muzyka na imprezy rodzinne jest najkorzystniejsza. Lata się zmieniają, tak samo i gusta młodszych ludzi. Odchodzi się już od licznych tradycji na weselu. Prawie każdy chce posiadać modne wesele, na styl "amerykański". Lecz nie obejdzie się bez analogicznych spraw, jak dla przykładu kamerzysta Olsztyn.
Jan
Jak urządzaliśmy wesele to tak samo mieliśmy dylemat który zespół zatrudnić aby goście się porządnie bawili. Po długich namysłach trafiliśmy na zespół muzyczny wesela Gdańsk Feeling. Goście byli bardzo zadowoleni więc polecam.Powiązane słowa: